ТЕГИ


Автобуси надходять із запізненням через проблеми у виробника 
Перші дев`ять нових автобусів "Богдан" уже у Вінниці. У серпні будуть усі 30
Автор: 30.07.2014     452  0

До кінця серпня у Вінницю надійдуть усі 30 придбаних містом нових великих автобусів «Богдан». Про це повідомив в.о. міського голови Сергій Моргунов. 

За його словами, дев’ять автобусів уже прибули до Вінниці. Вони мали надійти ще на початку літа, утім виникли труднощі у заводу. 

- Зараз ми отримуємо щодня по автобусу. Мали бути ще в червні, але у заводу були проблеми із постачанням комплектуючих з-за кордону. Тепер роботу налагоджено і у 20-х числах серпня усі машини будуть в нашому Муніципальному автобусному парку, - пояснює Сергій Моргунов. 

Нові автобуси пофарбовані у зелений та жовтий кольори. Такі ж минулого року місто отримало в подарунок від Олійно-жирового комбінату у рамках інвестиційної угоди. Наразі поповнення обстежують і готують до випуску на маршрути. Як зазначали у мерії, їх будуть використовувати як для доповнення існуючих маршрутів, так і на нових, можливість відкриття яких розглядається. Фото Вінницької міської ради

Нові автобуси, як і тролейбуси, місто купує за гроші, узяті у 10-відсотковий кредит. В рамках угоди з Урядом, половину коштів буде відшкодовано за рахунок державного бюджету. 

 


Головна » Інфраструктура » Громадський транспорт
Рейтинг0.00
Теги: транспорт, Тролейбус, Автобус

НАПИШІТЬ КОМЕНТАР

Ім`я *:
Email:
Код *:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

%