ТЕГИ


Поки що пасажирам не скористатися новою лінією. Трамваї їздять у тестовому режимі
Новою колією уже їздять трамваї по 2-му та 6-му маршрутах
Автор: 05.09.2014     748  0

Трамваї по 2 та 6 маршрутах уже курсують по новозбудованій лінії на вулиці Келецькій та Барському шосе. Поки що, однак, без пасажирів – тестують нову колію, тому людей висаджують ще на старій кінцевій зупинці.  

Датчик руху, що спрацьовує при наближенні трамваю і відправляє відповідний сигнал світлофору.Нам вдалося проїхатись у трамваї по новій колії. Фактично, технічне відкриття нової лінії, за рахунок якої створено трамвайне кільце на Вишенці, відбулося. Також відомо і про маршрути. Як і очікувалось, новою колією запускають маршрути №2 і №6. «Двійка» буде кільцевим маршрутом, але з кінцевою на Західному автовокзалі, від якого відправлятиметься в ту чи іншу сторону. Шостий маршрут просто подовжено до автовокзалу. Утім, поки говорити про те, що трамваї на новій ділянці скоро перевозитимуть пасажирів, зарано. Лінія має пройти технічну експертизу і вже після затвердження її почнуть використовувати у повному об’ємі. Роботи з благоустрою нової лінії добігають кінця – облаштовують огорожі та трамвайні, а також автобусні зупинки по Барському шосе. 

Паралельно триває ремонт проїжджої частини на Барському шосе, що торкнеться 2,5 кілометрової ділянки від перехрестя з Хмельницьким шосе. Поки що облаштовують бордюри, адже на більшій частині шосе їх не було взагалі. І знову не можна обійти стороною якість виконання робіт, що проводять організації на ділянці. По факту, маємо «нове», що від початку уже виглядає старим – криво покладені і розколоті бордюри, схоже, ремонтників ніяк не турбують. То чи на довго вистачить такої роботи? Почекаємо повного завершення робіт, що, обіцяють ремонтники, відбудеться незабаром. . 


 


Головна » Інфраструктура » Громадський транспорт
Рейтинг0.00

НАПИШІТЬ КОМЕНТАР

Ім`я *:
Email:
Код *:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

%