ТЕГИ


Американський трамвай
Автор: 01.06.2013     245  0

AsotUA
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1104765&page=347

Сьогодні перший раз за 10 років проїхався на трамваї у Сан-Хосе, серйозно!) Ніколи якось не приходилось, на машині постійно. На автобусах катався і не раз, а на трамах ще ні разу. На днях у коледжі задали написати про використання міського транспорту: як, що і чи він економніший за авто, або ж ні. То я подумав, чому б не спробувати!

  Це я з придбаним квитком "Day Pass" який дозволяє мені кататись на транспорті увесь день до 3-х ночі на наступний десь($6.00) В один кінець квиток коштує $2.00. Хоча коли я зайшов у середину і через кілька хвилин він рушив, що здивувало - ніхто не перевірив мій квиток і те ж саме з усіма іншими хто заходить на кожній зупинці. Але факт залишається фактом, люди все одно платять і купують квитки, сам на очах бачив. Тут можна на це з різних сторін дивитись, але правдивість напевно виграє)) Щоправда, у автобусах перед входом, водій так як і завжди перевіряє.


Задня частина квитка.

 
 Апарат, з якого люди оплачують за проїзд. На трьох мовах: англійська, іспанська та в`єтнамська (у місті останніх чимало).


Усередині.


Трамвай під`їжджає прямо під ноги. Майже на кожній зупинці є камери відеонагляду.


 Враження - люкс! Їде плавно, гальмує таким же чином, розгін нормальний і якщо постійно по прямій, то може досягати швидкості як у метро. Всередині також є Wi-Fi (перевірено), певно у вінницьких позичили))) З кожною зупинкою народу стає все більше. Якщо чесно, то навіть відчулось у якісь момент що я перших раз потрапив у цю країну і їду на трамі, роздивляюсь усе навколо, трохи Україну нагадало.
 Трамвай має кабіну з обох напрямків. Усередині можна завозити велік, існує спеціальна парковка посередині, де гармошка. Вміщує до 4 велосипедів. По салону встановлені 4 камери нагляду.
Рейки.


Світлофори без дротів. Там є кнопка для пішоходів, тому, якщо якась бабуля натиснула замість того щоб просто почекати, копи трам проїде, а вже потім перетинати рейки (як я б зробив), трам повинен зупинитись і пропустити пішохода! Ось так!


Головна » Інфраструктура » Громадський транспорт
Рейтинг0.00

НАПИШІТЬ КОМЕНТАР

Ім`я *:
Email:
Код *:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

%