ТЕГИ


Сучасні спортивні споруди Олімпіади в Афінах через 10 років перетворились на декорації для фільмів-катастроф
Спортивне місто-привид: Олімпіада в Афінах десять років потому
Автор: 28.08.2014     295  0

У 2004 році Греція провела Олімпіаду приблизно за 11 млрд доларів. Там побудували дороговартісну інфраструктуру та спортивні споруди - Олімпійське селище, медіа-центр, Олімпійський стадіон, центр з веслування на байдарках і каное... 

Коли спортсмени роз'їхалися по домівках, організаторів чекав неприємний сюрприз - побудовані спортивні споруди в Афінах стали нікому не потрібні, так само як і Олімпійське село.

Колись на цих трибунах спостерігали за змаганнями 7 тисяч осіб. Зараз природа забирає своє.Олімпійське місто-привид.Початковий план був перетворити Олімпійське селище в житловий квартал.Сюди повинні були переїхати тисячі сімей, але щось пішло не так.Колишній басейн.Всі підприємства і комерційні фірми покинули це місце після закінчення Олімпіади в Афінах.Мідні труби, дроти з олімпійських об'єктів були розкрадені.Басейн.В'їзд до колишнього Олімпійського селища. Закритий.Стадіон для софтболу

Стадіон, який забрала собі природа.Це було табло, на якому виводився рахунок матчів.Спинки від крісел теж комусь знадобилися.Бейсбольний стадіон.

А тут 10 років тому був центр з веслування на байдарках і каное світового рівня. Це був перший олімпійський об'єкт, який наповнювався солоною водою замість прісної.Черговий стадіон-привид. Це велике табло виводило результати матчів всього два тижні, потім виявилося нікому не потрібним.На місці колишніх Олімпійських об'єктів зараз є майже всі готові декорації для зйомок фільмів-катастроф.Аква-центр.Хокейна арена.Табло без результатів.Ось така доля олімпійських об'єктів 10 років по тому після Олімпіади в Афінах.


Джерело: loveopium


Головна » Архітектура » Новини
Рейтинг0.00

НАПИШІТЬ КОМЕНТАР

Ім`я *:
Email:
Код *:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

%